• „V HemoClinic léčíme hemoroidy nejnovějšími metodami. Při bezbolestné léčbě dosahujeme úspěšnost nad 95%!“MUDr. Stanislav Černý, vedoucí lékař

  Zjistit více »
 • „Za více než 15 let jsme na naší klinice ošetřili několik tisíc spokojených klientů... Nebojte se a začněte s léčbou hemoroidů včas, nejlépe ještě dnes!“

  Zjistit více »
 • „Naší výhodou jsou unikátní léčebná schémata při použití dvou metod léčby hemoroidů v ceně jedné: Laserem IRC a Barronovou metodou.“MUDr. Jan Král, ambulantní lékař

  Zjistit více »
 • „Objednejte se na vyšetření pohodlně přes internet! Provádíme ambulantní léčbu bez operace a zbytečné bolesti. Špičková péče, diskrétnost a soukromí.“

  Zjistit více »

Hodnocení léčby a kliniky

Přečtěte si, co o HemoClinic napsali klienti

Jan

Vážení klienti, dovolte, abychom reagovali na tento negativní komentář: Předně léčíme lidské tělo, živý organismus, navíc se zákroky provádí v “nečisté” krajině – konečníku. Každému z našich pacientů je podrobně vysvětleno, jak léčba probíhá, jaké se mohou objevit po zákroku obtíže. Pro tento případ mají klienti telefonický kontakt přímo na ošetřujícího lékaře, který je připraven poradit či pomoci. Je škoda, že klient tuto možnost nevyužil, i když zmiňuje, že má nadále problémy. To po provedení pouze jednoho zákroku může nastat. Co se týká nástrojů: jejich příprava na použití podléhá velmi přísným desinfekčním postupům daným vyhláškou, které do detailu splňujeme, jak dokazují kontroly z Hygienické služby, která nikdy žádná pochybení neshledala. HemoClinic s.r.o.
Od navstevi kliniky po provedene ligature mam problémy.Nelibi se mi ze pouzivaji spatne ster.pomucky místo jednorázových.

Lucie Cerna

Lucie Cerna,Ziji v Holandsku a v Praze jsem byla na navsteve par dni.
Problem hemeroidu je mi znamy jiz par let.Na zakrok jsem se nikdy neodvazila,kdyz se dostavi parkraat za rok zanet,resim to konskymi davkami prasku proti bolesti.Tyto mam na predpis a nyni jsem je je nemela u sebe.Bolesti jsou velke,lide,co to znaji, vi,o cem mluvim.Se slzami v ocich jsem prisla bez objednani na kliniku.Chtela jsem pozadat o recept.Co jsem necekala,ze me pani asistentka presto “vtesnïla”mezi objednane pacienty a Mudr.Jan Kral je hned odstranil.Pristup personalu i lekare je velice profesionalni,ale i lidsky,za coz jsem opravdu vdecna.I pres zakrok jsem si mohla navstevu rodiny uzit.Vsem tuto kliniku vrele doporuciji.

Jindřiška Kružíková

Za panem doktorem Králem jsem přiletěla z Kanady, kde mi celých 5. měsíců neúspěšně léčili anální trhlinu. Kdo tuto lapálii zažil, ví, jak nesmírně je to bolestivé a člověka to komplet vyřadí z běžného fungování. Do Hemoclinic jsem se vysloveně těšila a má očekávání byla splněna. Pan doktor Král mi vše vysvětlil, namaloval a po prvním léčebném zákroku jsem konečně zažívala a stále zažívám dny bez bolesti. Hurá! Pan doktor je při vyšetření velmi ohledulplný, sestřička sympatická a vůbec celé prostředí na mě působí příjemně. Velmi oceňuji, že i během vyšetření probíhá komunikace a v případě jakýkoliv nejasností během léčby se mohu na pana doktora obrátit.

Jana J.

Objednala jsem se s akutním problémem a samozřejmě s obavami, ale vstřícný přístup MUDr. Černého a celého personálu moje obavy rozptýlil. Zákrok není zrovna moc příjemný, trochu bolestivý, ale není to nic, co by se nedalo přežít. Takže všem, kteří ještě váhají, tuto kliniku vřele doporučuji, nejdůležitější je se odhodlat, zbavit se ostychu a léčba může začít.

Kamila Bartoš Rysová

Navštívila jsem tuto kliniku a byla jsem naprosto spokojená. Mohu doporučit opravdu VŠEM, kteří mají problémy. Není čeho se obávat naprosto bezbolestné vlídné zacházení, diskrétnost.
Ještě jednou tímto moc děkuji panu primáři Černému za jeho péči a jeho kolektivu.
Spokojený klient Kamila Bartoš Rysová

Markéta

Doporučuji všem, kdo mají jakékoli obtíže a bojí se někam zajít, nebo mají zkušenost s jinými doktory, kteří obtíže neřeší dokud není nejhůř (jako já). Přístup celého personálu, sester i pana doktora Krále je nevídaný. Po první návštěvě zjistíte, že není čeho se bát, a že vyšetření nemusí být vůbec stresovou, nepříjemnou nebo bolestivou záležitostí. Poplatky za jednotlivá vyšetření a zákroky jsou absolutně odpovídající. Děkuji celému personálu!

Lenka

V Hemoclinic mi velice pomohli. Dlouho trvalo než jsem se rozhodla se objednat, nicméně díky vřelému a milému přístupu všech v čele s p. doktorem Králem ze mě brzy strach opadl. Nyní mám léčení za sebou a jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto kliniku. A pokud budu v budoucnu potřebovat další ošetření, nebudu váhat. Všem, paní recepční, sestřičkám i lékařům, patří můj velký DÍK.

Petra Kaplanová

Na to, jak je léčba hemoroidů nepříjemná záležitost. MUDr. Král a jeho tým z celé věci udělali záležitost přátelskou, která byla pouze chvilkově nepříjemná. Všichni byli naprosto profesionální, kdy velkým přínosem bylo téměř nulové čekání na ošetření. Všem moc děkuji a vynaložených peněz mi vůbec není líto.

Eva

Vřele všem doporučuji. Jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou odborníkům na této klinice konkrétně panu Dr. Královi. Díky,díky,díky

Jana Ježková

Naše poděkování patří vám všem za vstřícný ,lidský a profesní přístup vaší kliniky k naší mamce -děkuji dcera Jana Ježková