• „V HemoClinic léčíme hemoroidy nejnovějšími metodami. Při bezbolestné léčbě dosahujeme úspěšnost nad 95%!“MUDr. Stanislav Černý, vedoucí lékař

  Zjistit více »
 • „Za více než 15 let jsme na naší klinice ošetřili několik tisíc spokojených klientů... Nebojte se a začněte s léčbou hemoroidů včas, nejlépe ještě dnes!“

  Zjistit více »
 • „Naší výhodou jsou unikátní léčebná schémata při použití dvou metod léčby hemoroidů v ceně jedné: Laserem IRC a Barronovou metodou.“MUDr. Jan Král, ambulantní lékař

  Zjistit více »
 • „Objednejte se na vyšetření pohodlně přes internet! Provádíme ambulantní léčbu bez operace a zbytečné bolesti. Špičková péče, diskrétnost a soukromí.“

  Zjistit více »

Ceník služeb

Ceny za léčbu hemeroidů a dalších nemocí konečníku

Celkové náklady na léčbu hemeroidů, fisur a ostatních onemocnění konečníku, jsou vždy individuální a závisí na konkrétním nálezu každého pacienta i průběhu léčby.

Ambulantní léčbou ušetříte čas i peníze a je bezbolestná.

Níže uvedené ceny za vstupní vyšetření a jednotlivé léčebné návštěvy považujeme za dostupné. V případě, že pacient absolvuje léčbu hemeroidů a ostatních onemocnění konečníku ambulantně, bez nutnosti hospitalizace v nemocnici a bez pracovní neschopnosti, předpokládáme finanční úsporu v řádech tisíců korun.

Nejen cena, ale také úspora času a bezbolestný způsob léčby jsou hlavními výhodami ambulantní léčby hemeroidů a ostatních onemocnění konečníku.


Cena za vstupní vyšetření

V rámci vstupního vyšetření je pacient vyšetřen jednorázovým optickým přístrojem. Díky jeho kvalitě trvá vyšetření jen pár okamžiků a nebolí.

Za vstupní vyšetření tímto přístrojem účtuje naše klinika pacientovi 1 700 Kč. Signifikantní test na okultní krvácení, který provádíme v případě potřeby či na vyžádání, si neúčtujeme.

Signifikantní test na okultní krvácení je u nás zdarma.


Ceny výkonů

Ambulantní léčba hemeroidů a fisur představuje pro pacienta podle dlouhodobého průměru 4 až 6 léčebných návštěv. Přesný počet se liší podle rozsahu nálezu pacienta a průběhu léčby.

Během jedné návštěvy provádíme několik zákroků dvěma metodami současně, IRC a Barronovou metodou. Neúčtujeme si každý zákrok zvlášť, to by bylo komplikované, ale účtujeme návštěvu jako takovou. Cena za jednu léčebnou návštěvu je 2 450 Kč.

Za chirurgické odstranění zevních výhřezů, dle indikace lékaře ambulantně či v rámci jednodenní chirurgie v celkové anestezii, účtuje naše klinika pacientovi celkem 3 000 Kč.

Výkony a léčba v HemoClinic nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Naše výhoda: Dvě metody léčby hemeroidů v ceně jedné!


Kam dál? Léčba hemeroidů | Léčba análních fisur