• „V HemoClinic léčíme hemoroidy nejnovějšími metodami. Při bezbolestné léčbě dosahujeme úspěšnost nad 95%!“MUDr. Stanislav Černý, vedoucí lékař

  Zjistit více »
 • „Za více než 15 let jsme na naší klinice ošetřili několik tisíc spokojených klientů... Nebojte se a začněte s léčbou hemoroidů včas, nejlépe ještě dnes!“

  Zjistit více »
 • „Naší výhodou jsou unikátní léčebná schémata při použití dvou metod léčby hemoroidů v ceně jedné: Laserem IRC a Barronovou metodou.“MUDr. Jan Král, ambulantní lékař

  Zjistit více »
 • „Objednejte se na vyšetření pohodlně přes internet! Provádíme ambulantní léčbu bez operace a zbytečné bolesti. Špičková péče, diskrétnost a soukromí.“

  Zjistit více »

Průběh vyšetření v naší klinice

Jak probíhá vyšetření pacienta?

Diskrétnost a profesionalita

Proktologie HemoClinic poskytuje špičkovou zdravotní péči, podpořenou kvalitními přístroji a roky zkušeností. Diskrétnost a profesionalita jsou u nás samozřejmostí. Pacientům se snažíme vytvořit příjemné prostředí, aby se necítili jako u lékaře.


Dialog a komunikace mezi pacientem a lékařem

Správná komunikace mezi pacientem a lékařem je základem úspěšné léčby. Celý tým naší kliniky dbá na otevřenou komunikaci s každým pacientem. Vždy klademe velký důraz na vysvětlení jednotlivých ošetřovacích kroků tak, aby jim pacient plně porozuměl. Pacient je pro nás partnerem v léčebném procesu.

Vyšetření a léčba u nás probíhá po předchozím objednání »

Po příchodu pacienta do ordinace

Úvodním krokem po příchodu pacienta do ordinace je rozhovor s lékařem. Jeho cílem je zjistit informace o zdravotních obtížích nemocného. Lékař pacientovi podrobně vysvětlí všechny možné eventuality nálezu a návrh léčebného postupu. Současně nemocnému objasní jednotlivé metody léčby, jejich princip i možné komplikace, které může léčba přinášet.


Průběh vyšetření v proktologické klinice HemoClinic

Po úvodním rozhovoru je pacient vyšetřen jednorázovým optickým přístrojem. Díky jeho kvalitě trvá vyšetření jen pár okamžiků a nebolí. Pacienta ihned podrobně informujeme o nálezu. Pokud je nález takový, že jsme schopni naší léčbou prospět a pacient s léčbou souhlasí, provádíme rovnou první sérii léčebných zákroků.

Následuje vysvětlení dalšího postupu léčby, drobné rady týkající se diety a režimu po výkonech. Obvykle ještě vnitřní nález překreslujeme do chorobopisu.

Nedílnou součástí první návštěvy pacienta je také předání kontaktu na Vašeho lékaře, včetně jeho mobilního telefonu, na kterém Vám je k dispozici.


Kam dál? Proč HemoClinic?