• „V HemoClinic léčíme hemoroidy nejnovějšími metodami. Při bezbolestné léčbě dosahujeme úspěšnost nad 95%!“MUDr. Stanislav Černý, vedoucí lékař

  Zjistit více »
 • „Za více než 15 let jsme na naší klinice ošetřili několik tisíc spokojených klientů... Nebojte se a začněte s léčbou hemoroidů včas, nejlépe ještě dnes!“

  Zjistit více »
 • „Naší výhodou jsou unikátní léčebná schémata při použití dvou metod léčby hemoroidů v ceně jedné: Laserem IRC a Barronovou metodou.“MUDr. Jan Král, ambulantní lékař

  Zjistit více »
 • „Objednejte se na vyšetření pohodlně přes internet! Provádíme ambulantní léčbu bez operace a zbytečné bolesti. Špičková péče, diskrétnost a soukromí.“

  Zjistit více »

Hodnocení léčby a kliniky

Přečtěte si, co o HemoClinic napsali klienti

V.

Dobrý den , dlouho jsem přemýšlela . Stud byl ale silnější a o strachu nemluvím . Odhodlala jsem se , jsem velice ráda . MUDr.Král odstranil nejdříve vnitřní hemeroidy( 2x úplně na pohodu ,2x nicmoc ale zapomenete ) poté jsem musela na operaci k MUDr. Černému do Říčan , kde se odstranili vnější. Oddalovala jsem zákrok a utrácela za masti které nepomůžou. Po čtení některých komentářů jsem se opravdu bála . První stolice atd… ano není to jít jako na kosmetiku. Byli chvíle jako první stolice a myslela jsem že umřu , myslím že je to hodně i dodržení diety a ostatní věci . Držení poctivě diety před i po aby jste při toaletě nemysleli že to bude zlé , opravdu funguje . Jsem tři týdny po operaci , jednu věc si vyčítám a to že jsem nešla dříve . Velké děkuji patří všem lékařům i sestrám. V dnešní době se opravdu málo vidí že by ve zdravotnictví byli tak hodný, ochotný , milý . Více takových lékařů . Zda někdo váhá doporučuji : čím dříve tím lépe ! Zda váháte kam ? Jediné pro mě Hemoclinic !

Veronika

Jsem nadmiru spokojena ! U pana doktora Krale jsem prosla 4x ambulantni zakroky vnitrnich hemoroidu, vse bylo bezbolestne, velmi rychle a pristup doktora opravdu vrely a mily. Mohu ho jen a jen chvalit !!! Pan doktor Cerny je take velmi uzasny, operoval mi pod narkozou vnejsi hemoroidy. Jsem ted druhy den po operaci, ale bolesti jsou mirne a citim se vyrovnane a spokojene. Zadne trapeni to neni. A to jsem se 13 let bala s tim navstivit lekare, ale uplne zbytecne. Nic neodkladejte a jdete na prohlidku, u techto dvou doktoru se budete citit jako v bavlnce. Jsou oba pratelsti a opravdu empaticti.

Michaela Z.

Můj velký dík patří MUDr. Černému a kolektivu sestřiček, se kterými jsem přišla do styku. Skvělý přístup, jsme nadšená, že mám vše za sebou, a to s minimálním omezením po zákroku.
Rozhodně doporučuji!

Antonin.K

Děkuji panu doktoru Černému a jeho personálu za příjemní přístup a pomoc nepříjemné situaci a bolesti která byla vyřešena. Všem kdo ma problémy ta at se nebojí a jde v čas. Já se bál strašně a nakonec jsem zjistil že to bylo zbytečné. lidi jděte do toho a žádní strach. Ještě jednou dekuji….

Jiřina Štilcová

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu MUDr. Královi. Měla jsem potíže s recividujícími hemoroidami a po celkem třech ambulantních zákrocích na Hemo Clinic jsem nyní absolutně bez potíží. Přístup MUDr. Ktrále i celého týmu je perfektní. Jen lituji, že jsem se se svými problémy na toto nestátní pracoviště neobrátila dříve a “trpěla” jsem zbytečně dlouho. V mé spádové nemocnici jsem na vyšetření čekala cca půl roku a opět mi dali jen mast na hemoroidy a dubovou kůru- nic nepomohlo. Tady už po prvním zákroku se situace zlepšila o cca 70% a po celkem třech zákrocích s odstupem cca 1 měsíce jsem naprosto bez potíží. Mnohokrát tedy toutou cestou ještě jednou děkuji především MUDr. Královi, ale i milému personálu sestřiček.

Hana. M

Jezdím sem již několik let, mám za sebou asi 8 zákroků, které mne zachránily před operací, pracovní neschopností a hlavně bolestí. Přístup lékařů a sestřiček byl skvělý, vše mi podrobně vysvětlili, před prvním zákrokem po telefonu skvělé instrukce a psychická podpora. Za ty peníze mi to stálo, všem doporučuji, neváhejte, před tím jsem se bála chodit na wc, nyní v pohodě….díky za léčbu.

Gabriela

Dobrý den děkuji za skvělý přístup ať sestřiček tak i doktora ,Jsem moc spokojená s přístupem a profesionální zákrokem.
Doporučuji

Božena

Dobrý den děkuji za vynikající práci MUDr. Janu Královi ,velmi hezký přistup i sestřiček a hlavně mám pokoj od této nemoci a těším se za rok na kontrolu.Doporučuji všem pacientům tento zákrok neodkládat.Personál tu je opravdu S super. Moc děkuji :-)

Zlata

Velice bych chtěla poděkovat za okamžitou pomoc, lidský přístup, profesionalitu a skutečný zájem o pacienta. Přišla jsem s velkými bolestmi, ale zákrok MUDr. Černého vše vyřešit, stačila ještě jedna návštěva a mám po bolesti i starostech. Mohu všem vřele tuto kliniku doporučit, protože všichni pracovníci, s kterými jsem se zde setkala, byli velice příjemní a vstřícní. Ještě jednou moc děkuji.

Peter Gromski

Reakce HemoClinic na recenzi:
Přistupujeme k Vaší zprávě, jako ke zprávě, kterou jste napsal, na základě předaných informací. Vaše výtka, není z textu na první pohled patrná, ale domníváme se, že jste v textu „bez výstupné stanovení anamnézy“ měl na mysli „ bez stanovení diagnózy“. Vzhledem k tomu, že naprostá většina pacientů pokračuje v léčbě, obdrží na závěr tzv. epikritickou lékařskou zprávu, která shrne jak nález, průběh, závěr tak doporučení. Letáčky, které Váš syn obdržel, předáváme pacientům pro zjednodušení, vzhledem k velkému množství informací, které klient v ordinaci obdrží. K Vaší poznámce o bolesti, všemi dostupnými způsoby se snažíme bolesti předcházet, ale někdy je druhotný senzitivní prožitek více, než racionální fyziologická příčina.

dobrý den, v nouzi přijatelnější ho termínu jsem reagoval na pohotovou nabídku dostupné vstupní prohlídky a poslal syna na vyšetření hemeroidů. Vstupní prohlídka za 1600,- byla rychlá, bolestivá a bez výstupné stanovení anamnézy. Za to jsme dostali letáčky na léky. myslím, že tento přístup nemůže nového klienta povzbudit! Peter Gromski