• „V HemoClinic léčíme hemoroidy nejnovějšími metodami. Při bezbolestné léčbě dosahujeme úspěšnost nad 95%!“MUDr. Stanislav Černý, vedoucí lékař

  Zjistit více »
 • „Za více než 15 let jsme na naší klinice ošetřili několik tisíc spokojených klientů... Nebojte se a začněte s léčbou hemoroidů včas, nejlépe ještě dnes!“

  Zjistit více »
 • „Naší výhodou jsou unikátní léčebná schémata při použití dvou metod léčby hemoroidů v ceně jedné: Laserem IRC a Barronovou metodou.“MUDr. Jan Král, ambulantní lékař

  Zjistit více »
 • „Objednejte se na vyšetření pohodlně přes internet! Provádíme ambulantní léčbu bez operace a zbytečné bolesti. Špičková péče, diskrétnost a soukromí.“

  Zjistit více »

Hodnocení léčby a kliniky

Přečtěte si, co o HemoClinic napsali klienti

Michaela Z.

Můj velký dík patří MUDr. Černému a kolektivu sestřiček, se kterými jsem přišla do styku. Skvělý přístup, jsme nadšená, že mám vše za sebou, a to s minimálním omezením po zákroku.
Rozhodně doporučuji!

Antonin.K

Děkuji panu doktoru Černému a jeho personálu za příjemní přístup a pomoc nepříjemné situaci a bolesti která byla vyřešena. Všem kdo ma problémy ta at se nebojí a jde v čas. Já se bál strašně a nakonec jsem zjistil že to bylo zbytečné. lidi jděte do toho a žádní strach. Ještě jednou dekuji….

Jiřina Štilcová

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu MUDr. Královi. Měla jsem potíže s recividujícími hemoroidami a po celkem třech ambulantních zákrocích na Hemo Clinic jsem nyní absolutně bez potíží. Přístup MUDr. Ktrále i celého týmu je perfektní. Jen lituji, že jsem se se svými problémy na toto nestátní pracoviště neobrátila dříve a “trpěla” jsem zbytečně dlouho. V mé spádové nemocnici jsem na vyšetření čekala cca půl roku a opět mi dali jen mast na hemoroidy a dubovou kůru- nic nepomohlo. Tady už po prvním zákroku se situace zlepšila o cca 70% a po celkem třech zákrocích s odstupem cca 1 měsíce jsem naprosto bez potíží. Mnohokrát tedy toutou cestou ještě jednou děkuji především MUDr. Královi, ale i milému personálu sestřiček.

Hana. M

Jezdím sem již několik let, mám za sebou asi 8 zákroků, které mne zachránily před operací, pracovní neschopností a hlavně bolestí. Přístup lékařů a sestřiček byl skvělý, vše mi podrobně vysvětlili, před prvním zákrokem po telefonu skvělé instrukce a psychická podpora. Za ty peníze mi to stálo, všem doporučuji, neváhejte, před tím jsem se bála chodit na wc, nyní v pohodě….díky za léčbu.

Gabriela

Dobrý den děkuji za skvělý přístup ať sestřiček tak i doktora ,Jsem moc spokojená s přístupem a profesionální zákrokem.
Doporučuji

Božena

Dobrý den děkuji za vynikající práci MUDr. Janu Královi ,velmi hezký přistup i sestřiček a hlavně mám pokoj od této nemoci a těším se za rok na kontrolu.Doporučuji všem pacientům tento zákrok neodkládat.Personál tu je opravdu S super. Moc děkuji :-)

Zlata

Velice bych chtěla poděkovat za okamžitou pomoc, lidský přístup, profesionalitu a skutečný zájem o pacienta. Přišla jsem s velkými bolestmi, ale zákrok MUDr. Černého vše vyřešit, stačila ještě jedna návštěva a mám po bolesti i starostech. Mohu všem vřele tuto kliniku doporučit, protože všichni pracovníci, s kterými jsem se zde setkala, byli velice příjemní a vstřícní. Ještě jednou moc děkuji.

Peter Gromski

Reakce HemoClinic na recenzi:
Přistupujeme k Vaší zprávě, jako ke zprávě, kterou jste napsal, na základě předaných informací. Vaše výtka, není z textu na první pohled patrná, ale domníváme se, že jste v textu „bez výstupné stanovení anamnézy“ měl na mysli „ bez stanovení diagnózy“. Vzhledem k tomu, že naprostá většina pacientů pokračuje v léčbě, obdrží na závěr tzv. epikritickou lékařskou zprávu, která shrne jak nález, průběh, závěr tak doporučení. Letáčky, které Váš syn obdržel, předáváme pacientům pro zjednodušení, vzhledem k velkému množství informací, které klient v ordinaci obdrží. K Vaší poznámce o bolesti, všemi dostupnými způsoby se snažíme bolesti předcházet, ale někdy je druhotný senzitivní prožitek více, než racionální fyziologická příčina.

dobrý den, v nouzi přijatelnější ho termínu jsem reagoval na pohotovou nabídku dostupné vstupní prohlídky a poslal syna na vyšetření hemeroidů. Vstupní prohlídka za 1600,- byla rychlá, bolestivá a bez výstupné stanovení anamnézy. Za to jsme dostali letáčky na léky. myslím, že tento přístup nemůže nového klienta povzbudit! Peter Gromski

Šimon

Jedním slovem, perfektní přístup. Počínaje milou paní na recepci, usměvavou sestřičkou a vstřícným panem doktorem, jež je skutečným odborníkem. Všem mohu vřele doporučit návštěvu. Zároveň tímto celému týmu děkuji za přístup, jednání a vysokou profesionalitu.

Hana

Reakce HemoClinic na recenzi paní Hany:
Ve zveřejněné reakci klientky Hany je několik výtek, ke kterým jsme nuceni napsat vyjádření.
Na úvod nám pacientka vytýká bolestivost vyšetření. Bolest je informací lidského těla, která ukazuje na problém, který se v organismu objevil. Přichází k nám pacienti s rozličnými nálezy a vzhledem k diagnózám není někdy možné, i přes veškerou šetrnost a zkušenost, provést vyšetření tak, aby se pacient během manipulace v nemocném konečníku cítil komfortně, nebo necítil nic.
Dále nám paní vytýká odeslání do nemocnice Motol. U pacientky jsme měli podezření na velmi závažné onemocnění, jehož diagnostika vyžaduje vyšetření a případný léčebný postup na specializovaném nemocničním pracovišti se specifickým vybavením. Rozhodně se nejedná o nález, se kterým bychom si nevěděli rady. Podle nařízených postupů se pacienti s podezřením na tyto diagnózy odesílají do tzv. center, která jsou pro to určená. Hrubou chybou by naopak bylo nález podcenit a pacientku neodeslat. Po každém vyšetření pacientovi nález vysvětlíme. V tomto případě bylo naše vysvětlení nikoli o nálezu, ale o nutnosti pokračovat v zařízení se kterým spolupracujeme.
team HemoClinic

Nedoporučuji, prohlídka nebyla bezbolestná. Pan Dr. Král vůbec nebyl citlivý a dál se se mnou moc nebavil , protože objevil něco s čím si na klinice neví rady a tak mě poslal , jak jinak, do nemocnice Motol. Hana