• „V HemoClinic léčíme hemoroidy nejnovějšími metodami. Při bezbolestné léčbě dosahujeme úspěšnost nad 95%!“MUDr. Stanislav Černý, vedoucí lékař

  Zjistit více »
 • „Za více než 15 let jsme na naší klinice ošetřili několik tisíc spokojených klientů... Nebojte se a začněte s léčbou hemoroidů včas, nejlépe ještě dnes!“

  Zjistit více »
 • „Naší výhodou jsou unikátní léčebná schémata při použití dvou metod léčby hemoroidů v ceně jedné: Laserem IRC a Barronovou metodou.“MUDr. Jan Král, ambulantní lékař

  Zjistit více »
 • „Objednejte se na vyšetření pohodlně přes internet! Provádíme ambulantní léčbu bez operace a zbytečné bolesti. Špičková péče, diskrétnost a soukromí.“

  Zjistit více »

Hodnocení léčby a kliniky

Přečtěte si, co o HemoClinic napsali klienti

Martin

Asi jako každý kdo se s těmito problémy potýká jsem návštěvu kvůli studu a strachu oddaloval jak se jen dalo. Teď už vím, že mé obavy byly opravdu zbytečné. Návštěva u pana doktora byla velmi krátká ikdyž jsem řešil vnitřní i vnější hemoroidy. U vnitřních necítíte opravdu žádnou bolest, jen divné pocity. U vnějších už nějaká bolest je, ale v porovnání s agónií, kterou mi hemoroidy způsobovali už řadu let, se to dalo uplně v klidu vydržet. Celý zákrok trvá opravdu pár minut. U vnějších hemo trvalo hojení cca 5 dní, kdy každý den byl lepší než ten předtím, po týdnu už jsem měl pocit, který jsem nezažil opravdu velmi dlouho… Konečně jsme se cítil vyléčený! Co se personálu týče, pan doktor, sestřička i paní recepční jsou všichni opravdu milí lidé, všechno vám vysvětlí a pozvednou atmosféru tak, že se nakonec uplně nestydíte vystrčit zadek :D

K.S

Odhodlat se k prvnímu kroku je na tom to nejtěžší. Trvalo mi to dlouho, ale teď jsem ráda, že jsem se odvazila. Mám za sebou první zákrok, ktery byl rychlý a bezbolestny. Pan doktor Král je skutečný odborník a profesionál na svém místě. Vše vysvětli, povídá si a Vámi. Čekají mě ještě 3 zákroky, ale půjdu na ně již bez obav.
Skutečně není čeho se obávat!

M.L.

Můj velký dík patří panu doktoru Kralovi! Šla jsem k němu se studem a obavami, musím však říci, že zbytečně! Pan doktor i jeho tým jsou opravdové kapacity v oboru a já mohu jen doporučit! Na této klinice jsem našla empatii, porozumění a hlavně pomoc od problému!! Děkuji!!!

V.

Dobrý den , dlouho jsem přemýšlela . Stud byl ale silnější a o strachu nemluvím . Odhodlala jsem se , jsem velice ráda . MUDr.Král odstranil nejdříve vnitřní hemeroidy( 2x úplně na pohodu ,2x nicmoc ale zapomenete ) poté jsem musela na operaci k MUDr. Černému do Říčan , kde se odstranili vnější. Oddalovala jsem zákrok a utrácela za masti které nepomůžou. Po čtení některých komentářů jsem se opravdu bála . První stolice atd… ano není to jít jako na kosmetiku. Byli chvíle jako první stolice a myslela jsem že umřu , myslím že je to hodně i dodržení diety a ostatní věci . Držení poctivě diety před i po aby jste při toaletě nemysleli že to bude zlé , opravdu funguje . Jsem tři týdny po operaci , jednu věc si vyčítám a to že jsem nešla dříve . Velké děkuji patří všem lékařům i sestrám. V dnešní době se opravdu málo vidí že by ve zdravotnictví byli tak hodný, ochotný , milý . Více takových lékařů . Zda někdo váhá doporučuji : čím dříve tím lépe ! Zda váháte kam ? Jediné pro mě Hemoclinic !

Veronika

Jsem nadmiru spokojena ! U pana doktora Krale jsem prosla 4x ambulantni zakroky vnitrnich hemoroidu, vse bylo bezbolestne, velmi rychle a pristup doktora opravdu vrely a mily. Mohu ho jen a jen chvalit !!! Pan doktor Cerny je take velmi uzasny, operoval mi pod narkozou vnejsi hemoroidy. Jsem ted druhy den po operaci, ale bolesti jsou mirne a citim se vyrovnane a spokojene. Zadne trapeni to neni. A to jsem se 13 let bala s tim navstivit lekare, ale uplne zbytecne. Nic neodkladejte a jdete na prohlidku, u techto dvou doktoru se budete citit jako v bavlnce. Jsou oba pratelsti a opravdu empaticti.

Michaela Z.

Můj velký dík patří MUDr. Černému a kolektivu sestřiček, se kterými jsem přišla do styku. Skvělý přístup, jsme nadšená, že mám vše za sebou, a to s minimálním omezením po zákroku.
Rozhodně doporučuji!

Antonin.K

Děkuji panu doktoru Černému a jeho personálu za příjemní přístup a pomoc nepříjemné situaci a bolesti která byla vyřešena. Všem kdo ma problémy ta at se nebojí a jde v čas. Já se bál strašně a nakonec jsem zjistil že to bylo zbytečné. lidi jděte do toho a žádní strach. Ještě jednou dekuji….

Jiřina Štilcová

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu MUDr. Královi. Měla jsem potíže s recividujícími hemoroidami a po celkem třech ambulantních zákrocích na Hemo Clinic jsem nyní absolutně bez potíží. Přístup MUDr. Ktrále i celého týmu je perfektní. Jen lituji, že jsem se se svými problémy na toto nestátní pracoviště neobrátila dříve a “trpěla” jsem zbytečně dlouho. V mé spádové nemocnici jsem na vyšetření čekala cca půl roku a opět mi dali jen mast na hemoroidy a dubovou kůru- nic nepomohlo. Tady už po prvním zákroku se situace zlepšila o cca 70% a po celkem třech zákrocích s odstupem cca 1 měsíce jsem naprosto bez potíží. Mnohokrát tedy toutou cestou ještě jednou děkuji především MUDr. Královi, ale i milému personálu sestřiček.

Hana. M

Jezdím sem již několik let, mám za sebou asi 8 zákroků, které mne zachránily před operací, pracovní neschopností a hlavně bolestí. Přístup lékařů a sestřiček byl skvělý, vše mi podrobně vysvětlili, před prvním zákrokem po telefonu skvělé instrukce a psychická podpora. Za ty peníze mi to stálo, všem doporučuji, neváhejte, před tím jsem se bála chodit na wc, nyní v pohodě….díky za léčbu.

Gabriela

Dobrý den děkuji za skvělý přístup ať sestřiček tak i doktora ,Jsem moc spokojená s přístupem a profesionální zákrokem.
Doporučuji