• „V HemoClinic léčíme hemoroidy nejnovějšími metodami. Při bezbolestné léčbě dosahujeme úspěšnost nad 95%!“MUDr. Stanislav Černý, vedoucí lékař

  Zjistit více »
 • „Za více než 15 let jsme na naší klinice ošetřili několik tisíc spokojených klientů... Nebojte se a začněte s léčbou hemoroidů včas, nejlépe ještě dnes!“

  Zjistit více »
 • „Naší výhodou jsou unikátní léčebná schémata při použití dvou metod léčby hemoroidů v ceně jedné: Laserem IRC a Barronovou metodou.“MUDr. Jan Král, ambulantní lékař

  Zjistit více »
 • „Objednejte se na vyšetření pohodlně přes internet! Provádíme ambulantní léčbu bez operace a zbytečné bolesti. Špičková péče, diskrétnost a soukromí.“

  Zjistit více »

Hodnocení léčby a kliniky

Přečtěte si, co o HemoClinic napsali klienti

Bohumil

Naprostá spokojenost. Pan doktor Král je velice příjemný a nápomocný a vše vysvětlil. Paní sestřička taky velice příjemná a říká vám co se bude dít při úkonu.

R.N.

Přikláním se na stranu kladných komentářů a mohu zcela potvrdit, že nejhorší je opravdu se odhodlat přijít. I já jsem měl obavy z prvního zásahu, ale ty se ukázaly být mimo mísu. Pan doktor vše vysvětlil a i první zákrok byl bezbolestivý a rychlý. Apeluji na všechny nerozhodnuté, nemáte co ztratit a čeho se bát. Děkuji celému kolektivu HemoClinic za přístup a profesionalitu.

Charlie

Možem len súhlasiť so všetkými pozitívnymi komentármi.Profesionalita a veľmi milý prístup sú silnou stránkou celého tímu pod vedením pána doktora Černého a predokladám aj doktora Krála. Po niekolkých návštevách zmizli aj bolesti aj svrbenie , som nadmieru spokojný a prajem celému kolektívu veľa zdaru.

Gabriela

Z celého srdce souhlasím se všemi pozitivními komentáři. Také já se bála a styděla… nebylo proč. Pan doktor Král je velmi laskavý a empatický, stejně tak jako všichni se kterými jsem se na klinice setkala. Mám za sebou první bezbolestný ambulantní zákrok ze čtyř a na každý další již půjdu bez obav či studu. Nelituji vynaložených peněz a tuto recenzi píši také pro ty z Vás, kteří se teprve rozhodují – mně ostatní recenze pomohly, abych se přestala stydět a odhodlala se na kliniku zajít. Ještě jednou MOC DĚKUJI za Váš přístup!

Daniel B.

Myslím, že se všichni shodneme, že nejhorší je strach přijít, zatímco roky trpíte. Moje zkušenost je taková, že jsem sice měl taky hrůzu, ale řešil jsem to poměrně zavčasu, což doporučuji všem. Prostě jděte hned – zákrok je jednodušší, rychleji se zahojíte, není třeba tolika zákroků. Pan doktor je úplně v pohodě, ošetření se snáší dobře, třetí den už prakticky nevíte, že vám něco dělali. Já jdu zítra na poslední zákrok ze čtyř a moc se těším!

M.K.

Moc děkuji za skvělou péči, panu doktorovi, sestřičce i paní recepční. S návštěvou jsem váhal, jednak jsem se styděl, pak jsem si myslel, že to vyřeším levněji. Stud jsem odložil a když jsem za neúčinné mastičky a čípky utratil tisíce nebylo co řešit. Přístup, péče a celkově vše na jedničku. Jenom si nadávám, že jsem nenavštívil Hemoclinic dříve. Všem doporučuji. Mám špatné zkušenosti s nemocnicemi. Nelituji peněz ani času, protože jsem musel dojíždět z větší dálky. Svět se mi najednou zdá krásnější. Z počátku to chvilku bolelo, ale panu doktorovi jsem věřil, že ví co dělá a bylo to správně. Všem co se bojíte radím, odložte strach, dobře to dopadne. Pan primář Černý je profík, všichni jsou milí, vlídná atmosféra. Pořád jsem čekal, kdy se to pokazí – nepokazilo. Byla to moje nejlepší zkušenost ve zdravotnictví. S díky M.

K. H.

Po letech trápení, kdy jít na velkou bylo utrpení od bolesti a často i s trochou krve, se cítím vysvobozená! :-) Stačily k tomu 4 návštěvy u MUDr. Krále. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro tuto kliniku, i když to mám do Prahy autem 2 hodiny. Vyhovovaly mi termíny po 19. hodině večer. Pan doktor je zkušený lékař, profesionál a zábavný člověk. Sestřička i paní na recepci jsou moc příjemné a všichni vytvářejí velmi přátelskou a pozitivní atmosféru. Jsou si vědomi, že se pro pacienty jedná o velmi nepříjemnou a intimní situaci, o to více se snaží, aby se všichni cítili klidně a vítáni. MOC DĚKUJI CELÉMU TÝMU!!!

Martin

Asi jako každý kdo se s těmito problémy potýká jsem návštěvu kvůli studu a strachu oddaloval jak se jen dalo. Teď už vím, že mé obavy byly opravdu zbytečné. Návštěva u pana doktora byla velmi krátká ikdyž jsem řešil vnitřní i vnější hemoroidy. U vnitřních necítíte opravdu žádnou bolest, jen divné pocity. U vnějších už nějaká bolest je, ale v porovnání s agónií, kterou mi hemoroidy způsobovali už řadu let, se to dalo uplně v klidu vydržet. Celý zákrok trvá opravdu pár minut. U vnějších hemo trvalo hojení cca 5 dní, kdy každý den byl lepší než ten předtím, po týdnu už jsem měl pocit, který jsem nezažil opravdu velmi dlouho… Konečně jsme se cítil vyléčený! Co se personálu týče, pan doktor, sestřička i paní recepční jsou všichni opravdu milí lidé, všechno vám vysvětlí a pozvednou atmosféru tak, že se nakonec uplně nestydíte vystrčit zadek :D

K.S

Odhodlat se k prvnímu kroku je na tom to nejtěžší. Trvalo mi to dlouho, ale teď jsem ráda, že jsem se odvazila. Mám za sebou první zákrok, ktery byl rychlý a bezbolestny. Pan doktor Král je skutečný odborník a profesionál na svém místě. Vše vysvětli, povídá si a Vámi. Čekají mě ještě 3 zákroky, ale půjdu na ně již bez obav.
Skutečně není čeho se obávat!

M.L.

Můj velký dík patří panu doktoru Kralovi! Šla jsem k němu se studem a obavami, musím však říci, že zbytečně! Pan doktor i jeho tým jsou opravdové kapacity v oboru a já mohu jen doporučit! Na této klinice jsem našla empatii, porozumění a hlavně pomoc od problému!! Děkuji!!!