Léčba hemeroidů.Hemeroidy a jejich léčba nejnovějšími metodami.

Léčba hemeroidů probíhá v naší klinice ambulantně a bezbolestně. Na léčbu není nutná příprava pacienta ve smyslu diety, narkózy, pracovní neschopnosti, klystýrů, projímadel atd. Ambulantní léčba hemeroidů tedy pacienta neomezí v každodenním životě.

Metody léčby hemeroidů

Léčba hemeroidů pomocí laseru

Léčba hemoroidů pomocí laseruPrvní metodou léčby hemeroidů je IRC neboli Infra Red Coagulator, také měkký laser. Jde o přístroj, který vlivem intenzivního infračerveného záření způsobuje na sliznici drobné terčíky.
Dochází tak k poškození bílkovin ve stěně konečníku a dle dávky se určuje hloubka zásahu. Ta se pohybuje do 1 mm, což je oblast, kde jsou umístěné stěny hemeroidálních žil. Po zákroku se zasažená část žil uzavře a vstřebá. Čas aplikace je od 0,2 - 0,6 sekundy, na 4 - 7 místech v konečníku.

Léčba hemeroidů pomocí Barronovy metody

Léčba hemoroidů pomocí Barronovy metodyDruhá metoda, kterou provádíme léčbu hemeroidů vychází z tzv. Barronovy metody. Principem je založení speciální ligatury do konečníku, která vytvoří jakýsi "balíček". Ten se skládá, jak z přebytečné sliznice, tak z přebytečné žilní tkáně. Způsobí, že se celý tento tkáňový fragment do druhého dne odloupne a odejde při stolici. To může být doprovázeno lehkým krvácením. Toto drobné krvácení je po dobu čtyř dnů běžné a nepotřebuje zvláštní ošetření.

Hemeroidy a jejich léčba - kam dál? Průběh vyšetření

HemoClinic - léčba hemeroidů - kontaktujte nás ještě dnes:

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK